Nail Art Modası Rengarenk Tırnaklar Nasıl Yapılıyor?

Nail Art Modası Rengarenk Tırnaklar Nasıl Yapılıyor?
22 Ağustos 2013 tarihinde eklendi, 168 kez okundu.
2dba03df34018493d48b27431f6d1550

BU Aşk dolu günde, hazır nail art trendi buram buram her yerimizi sararken, kalpleri, kırmızıları tırnaklarına taşımaya ne dersin. Pinterest sağolsun nail artla ilgli her türlü malzemeyi ve püf noktasını buradan bulabiliyorsun. Bugün denenmesi çok kolay kalpli, böcekli, agucuk bugucuk aşk dolu bir sevgililer günü için iki ilham panosu buldum. Buyrunuz:)

Picture6


Çok değil kısa zaman önce bir yerde görsem -ne komik! diyebileceğim kadar komik şeylerin moda olduğuna, hatta onlara bayılmamıza inanamıyorum! Adı üstünde moda böyle bir şey, olduğunda seversin, geçtiğinde ise demode olur. Son dönemlerin en popüler akımlarından nail art trendi çılgın noktalara ulaştı! Sadece bunun üzerine kurulu bloglar, pinterest, instagram hesapları dahi var. Bazıları muhteşem görünse de, bazı çalışmaların(nail artda artık sanatın bir dalı:) itici olduğu kesin.
Yılbaşıysa yeni şeyler denemenin, abartabildiğin kadar abartmanın ve renklenmenin zamanıdır. Tırnaklarında yılbaşı etkisini hissetmek için, noel babalı, ağaçlı, kırmızılı, yeşilli nail artlarda deneyebilirsin.
Uğura inananlardansan, bu sene yeni yıl gecesi uğurun eğlenceli tırnakların olabilir.
Ojelerin üstüne farklı desenler yapmak ve düzgün şekiller oluşturmak tabi ki de kolay değil. Bunun için youtube’da çok fazla sayıda örnek video var. Yok ben üşenirim dersen, nailbar’lara giderek yaptırtabilirsin.

Yılbaşı gecesi kıyafetin ağar ve siyah ağırlıklı bir tercihse, düz süreceğin siyah oje üzerine, parlak sim etkili bir oje ile geçerek, tam da geceye uygun tırnaklara sahip olabilirsin.

Daha basit nail art çalışması yapmak istersen, düz simli ojelerin üzerine mat renkleri dene derim. Hem kolay hem de güzel oluyor. Ayrıca buradaki yazıda puantiye desenli oje nasıl yapılıra bakabilirsin.

Sephora Ayna Görünümlü Tırnak Bantları: Kendinden yapışkanlı yapısıyla ayna görünümlü tırnaklar elde etmek mümkün oluyor. Altın ve gümüş renkleriyle metalik renkleri vurgulayan bu bantlar ile iddalı baştan çıkarıcı tırnaklar elde etmek mümkün!

Tırnaklarınla tamamen yılbaşı konseptinde olmak istersen, kırmızı ve beyazdan vazgeçme. Ojelerin üzerine yapacağın kar taneleri, şeker çubuğu çizgileri, puantiyelerle tam bir 2013 kızı olabilirsin.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git