2017 İlkbahar Yaz Renk Trendleri

2017 İlkbahar Yaz Renk Trendleri
17 Şubat 2017 tarihinde eklendi, 173 kez okundu.

Moda haftalarına baktığımızda 2017 ilkbaharın moda renklerinin görücüye çıktığını görmekteyiz. Pantone’de ilkbahar yaz moda renklerini açıkladı.Renklere baktığımızda doğanın tüm renklerini görmekteyiz. İşte 2017 ilkbahar yaz aylarının en moda renkleri:

Çuha Çiçeği Sarısı: Bu yıl sarıda daha bir iç ısıtan, daha canlı sarıyı görmekteyiz. Tam da sarı, sıcak günlere uyuyor…Çuha sarısını elbiselerde, bluzlarda,ayakkabılarda sıkça görmekteyiz.

2017 ilkbahar yaz moda rengi çuha sarısı ilkbahar-yaz-2017-modasi-rengi çuha çiçeği sarısı

Niagara Denim Mavi: Denim mavisiyle hatırlara gelen bu renk kotlara güzel uyum sağlıyor.Kimi bu rengi gece elbiselerinde, kimi triko bluzlarda, kazaklarda kullanmış.Doğadan ilham alınarak  oluşturulan bu renk taptaze, naturel bir renk. Rahatlatıcı, soft bir renk.

2017 niagara denim mavisiniagara renk nişanlık modeli

Kırmızı Turuncu: Bu renk eğlenceyi,ateşli duyguları,aşkı temsil ediyor.Tüm görkemli abiyelerde,topuklu ayakkabılarda,şapkalarda vs..bu rengi görüyoruz.Bu rengi nötr renklerle bir araya getirdiğinizde muhteşem bir görüntü olacak. Partiler için, mezuniyetler için güzel bir renk…

2017 ilkbahar yaz rengi turuncu kırmızı 2017kırmızı- turuncu renk-bayan-abiye-modeller

Lapis Mavi: Daha canlı bir tonu mavinin. Feminen elbiselerde ve ceketlerde kendini gösteren lapis mavi huzurlu bir renk olarak karşımıza çıkıyor.

2017 moda rengi lapis mavi elbise 2017-ilkbahar-yaz-renk-trendleri- lapis mavi

Yeşil:Doğadan ilham alan hoş bir renk yeşil. İçinde sarıyı da barındırıyor. Birçok markada bu renge rastlayabilirsiniz.

72017-ilkbahar-yaz-kiyafet-renkleri yeşilyeşil

Soluk Kızılcık Pembe:Sessiz pembe, nötr ,soft renk.. Masumiyet ve saflığın rengi.. Daha çok tek renkli kıyafetlerde kullanılmış.

ilkbahar-yaz-2017-modası-renk-trendleri-soluk kızılcık pembeilkbahar yaz moda rengi soluk pembe

Aqua Mavi:Bu ferahlatıcı mavi bazı nefis kumaşlar üzerinde mükemmel duruyor.Mavi ailesine çok yakışıyor bu renk.Özellikle gece elbiselerine çok yakışıyor.

2017 aqua mavisi 2017 trend rengi aqua mavi

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git