2015 Yaz En Güzel Gelinlik Modelleri ve Kombinleri

2015 Yaz En Güzel Gelinlik Modelleri ve Kombinleri
5 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 253 kez okundu.

 

 

Düğün sezonunun açılmasıyla birlikte gelin adayları, kendilerine en çok yakışacak gelinliği bulma derdindeler.. Onları bu zorlu seçimde rahatlatacak olan 2015 gelinlik modelleri birbirinden şık, gösterişli, zarifler..

STRAPLEZ GELİNLİK MODELLERİ:

Amacınız  iddialı ve seksi olmaksa tercihiniz hiç şüphesiz straplez gelinlik modelleri olmalıdır. Tabiki straplez gelinlik modellerinde dikkat edilmesi gereken çok önemli bir noktada vücut tipinize göre straplez gelinlik modeli seçimi yapmanızdır.Mesela büyük göğüslü gelin adayları straplez yaka tercihleri olacak ise düz kesim olmalı.Üst vücudu geniş,dar olan adaylar straplez gelinlik modellerini askı veya kol detayları, aksesuarlar ile zenginleştirerek kullanmaları gerekir.

2015  Yaz En Güzel Gelinlik Kombinleri2015  Yaz En Güzel Gelinlik Kombinleri-Straplez Gelinlik Modeli

DANTELLİ GELİNLİK MODELLERİ:

2015 yılında hazırlanan en güzel gelinlikler arasında dantelli gelinlikler yer alıyor. Dantel gelinlik modelleri yine her seçeneğiyle karşımızda!Bu sene dantel süslemeleri ile daha dikkat çekici ve daha özel görünüme sahip olarak sizlere sunuluyor.

2015  Yaz En Güzel Gelinlik Kombinleri-1-

TAŞLI GELİNLİK MODELLERİ:

Tasarımcıların da en az gelinler kadar sevdiği taşlı gelinlikler bu yıl biraz daha az ışıltılı olsa da yine podyumlarda boy gösteriyor.. Türkiye’de taşlı gelinlik modelleri diğer modellerden daha çok tercih ediliyor.. Bunun sebebi hem  geleneklerimiz hem de bayanların  taşlara olan düşkünlüğüdür herhalde… Bu yılkiler ise  oldukça şık tasarlanmış, zarif bir görüntü oluşturuyor:

2015  Yaz En Güzel Gelinlik Kombinleri-2- 2015  Yaz En Güzel Gelinlik Kombinleri-Straplez- Taş Detaylı Gelinlik Modeli

V YAKA GELİNLİKLER:

Küçük göğüslü veya hafif toplu gelinlerin kurtarıcısı V yaka gelinlikler.. Bu yıl hemen hemen her tasarımcının koleksiyonunda yer alan bu gelinlik modelleri sizi hem gizemli hem de seksi gösterecek:

V yaka gelinlik modeli V yaka gelinlik modeli-pronavias model

KABARIK GELİNLİK MODELLERİ:

Her zaman en çok dikkat çeken ve kadınlar tarafından tercih edilen gelinlik modeli kabarık gelinlikler.. 2015 yılı yaz aylarında gerçekleşecek düğünlerde de gözde olacak. Gelinliklerde  ilk sırada yer almaktadır.

2015 kabarık gelinlik modeli 2015 muhteşem kabarık gelinlik modeli

BALIK GELİNLİK MODELLERİ:

Özellikle ince ve zarif gelin adayları için doğru tercih olan balık gelinlik modelleri 2015 yılının tercih edilen modellerinden…

Balık gelinlik modeliBalık gelinlik modeli-1-Balık gelinlik modeli-2-

FİYONKLU GELİNLİK MODELİ:

Sadeliği seven gelin adaylarına fiyonklu gelinlik modelleri ayrı bir hava katacaktır…

2015  Yaz En Güzel Gelinlik Kombinleri-Arkası Fiyonklu Gelinlik Modeli

KUYRUKLU GELİNLİK MODELLERİ:

Birbirinden şık ve güzel gelinlikler arasında dikkat çeken kuyruklu gelinlikler özellikle genç bayanların büyük ilgisini çekiyor. Genç ve güzel bayanlar düğün günlerinde dikkat çekecek model gelinlikler bunlar..

2015  Yaz En Güzel Gelinlik Kombinleri-Kuyruklu Gelinlik Modeli 2015  Yaz En Güzel Gelinlik Kombinleri-Taşlı Gelinlik Modeli

 

Her sene gelin adayları moda evlerinde pek çok farklı modeller ile evlilik hazırlığı içerisinde olurken  seçimlerinizi kolaylaştırabilmek adına bir kaç model derledik.Mutlu günler…

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git